مجمع فوق العاده

مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت شیمی دارویی داروپخش ( سهامی عام) با تصویب افزایش سرمایه به مبلغ ۴۵۵ میلیارد ریال موافقت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت شیمی دارویی داروپخش، صبح روز چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت شیمی دارویی داروپخش، با حضور اعضای هیات مدیره و سهام داران یا نمایندگان آنان برگزار شد.

در آغاز جلسه دکتر سعید کوچکی مدیرعامل شرکت، ضمن بیان خیر مقدم به سهامداران و مدعوین، فرارسیدن ایام مبارک دهه فجر و همچنین میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) را تبریک گفت و گزارشی از وضعیت شرکت به حاضران ارائه کرد.

دکتر کوچکی در این جلسه که مهم ترین دستور کارش « تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه » بود، ضمن تشریح وضعیت فعلی شرکت شیمی دارویی داروپخش، طرح توجیهی افزایش سرمایه شرکت را در قالب پاورپوینت برای حاضران توضیح داد .

دکتر محسن صفاجو به عنوان رئیس ، فرشاد ملک وند و حسین فراهانی به عنوان ناظران مجمع و ابراهیم گنجی به عنوان دبیر مجمع، هیات رئیسه مجمع در این جلسه حضور داشتند و پس از استماع گزارش هیات مدیره و مدیرعامل و همچنین اظهارنظر بازرس قانونی موسسه حسابرسی رایمند و همکاران ، با افزایش سرمایه موافقت کردند.

بدین ترتیب با تصویب افزایش سرمایه، میزان سرمایه شرکت شیمی دارویی داروپخش از مبلغ ۲۵۵ میلیارد ریال به ۴۵۵ میلیارد ریال افزایش خواهد یافت.

از دیگر مصوبات این جلسه، اصلاح ماده پنج اساسنامه شرکت بود که مورد موافقت اعضای هیات مدیره قرار گرفت.

خاطرنشان می شود مجمع فوق العاده شرکت شیمی دارویی داروپخش، با حضور بیش از ۷۷ درصد سهامداران و با مشارکت اعضای هیات مدیره ، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و نماینده حسابرس و بازرس قانونی (موسسه حسابرسی رایمند و همکاران ) ، در سالن مجموعه فرهنگی تلاش ، تشکیل شد.

همچنین به خاطر شیوع بیماری کرونا و رعایت دستورات بهداشتی، امکان حضور در مجمع عمومی فوق العاده از طریق ویدئو کنفرانس نیز برای سهامداران بصورت آنلاین برقرار شده بود و عمده سهامداران از این طریق، در جلسه مشارکت داشتند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *