اخذ گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان

در هفدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان از بنگاه های اقتصادی برتر که در خدمت بیشتر به مصرف کنندگان نسبت به دیگر بنگاه ها موفق تر عمل نموده و پیشتاز بوده اند؛ تقدیر به عمل آمد.
شرکت شیمی دارویی داروپخش تولید کننده مواد اولیه دارویی و پلت با بیش از 25 سال حضور پررنگ در صنعت مواد اولیه دارویی کشور و تولید بیش از 40 نوع ماده مؤثره و 5 قلم پلت دارویی، با تمرکز بر کیفیت و قیمت رقابتی، شرایطی را فراهم آورده که منجر به افزایش اعتماد مصرف کنندگان شده است.
این امر جز با مدیریت فعال و پویا در جهت رسیدگی به نظرات مشتریان، توجه به مسئولیت های اجتماعی، رعایت ضوابط و اصول بهینه تولید محصولات سلامت محور به دست نمی آید. تضمین کیفیت محصولات و برخورداری از نشان استاندارد و گواهینامه هایGMP که توانسته است رضایت بیش از 50 شرکت تولید کننده داخلی و خارجی را جلب نماید.
شرکت شیمی دارویی داروپخش با کوشش و تلاش و افتخار توانست در این دوره از همایش، گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان را از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان دریافت نماید.
این گواهینامه سرمایه ارزشمندی برای پرسنل و مدیران این مجموعه می باشد، چراکه نشان از همسو بودن با مصرف کنندگان و مشتریان شرکت و در جهت رضایت آنان از محصولات و خدمات ارائه شده و تاییدی بر کیفیت و ارزش بالای آن دارد.