کسب تندیس ۴ ستاره دانش بنیان

تندیس دانش بنیان صادراتی

🔹تداوم موفقیت های شیمی دارویی داروپخش با کسب تندیس ۴ ستاره دانش بنیان

🔸شرکت شیمی دارویی داروپخش در راستای تولید محصولات دانش بنیان از سال ۱۳۹۶ موفق به ثبت ۱۵ محصول نوآورانه گردید و برای نخستین بار با تلاش متخصصین و همکاری همه جانبه تمامی واحدها با توسعه این محصولات در سال ۱۳۹۸ موفق به اخذ رتبه دانش بنیانی شد.

🔸با تداوم نگرش دانش بنیان و تلاش خستگی ناپذیر پرسنل متعهد مجموعه در سال ۱۴۰۰ ضمن حفظ محصولات دانش بنیان پیشین، تعداد این محصولات جدید به ۳۳ محصول افزایش یافت.

🔸از ابتدای سال ۱۴۰۱ و با عنایت به نام‌گذاری سال به “تولید دانش بنیان و اشتغال زایی” با تأکید بر تحقق عملی این هدف، این شرکت توانست با وحدت و همدلی همکاران متخصص، هم‌زمان با بهمن‌ماه و ایام‌الله دهه فجر ۱۴۰۱ دانش بنیان بودن ۶ محصول دیگر را احراز نماید، که با صدور مجوز نهایی این محصولات در فرودین ماه ١٤٠٢ در مجموع تعداد محصولات دانش بنیان این شرکت به ۳۹ عدد خواهد رسید.

🔸در همین راستا و در سایه پیگیری و تلاشهای مستمر پرسنل متخصص، تندیس ۴ ستاره صادراتی دانش بنیان به شرکت شیمی دارویی رسید.

🔸 با حمایت معاونت محترم علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و جهت تدوین یک مدل رتبه‌بندی اقدام به ارزیابی شرکت‌های دانش بنیان نمودند.

🔸 دراین‌ بین از شرکت شیمی دارویی داروپخش که از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ تیپکو میباشد، با حضور معاون علمی و فناوری دکتر دهقانی فیروزآبادی تقدیر شد.