پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل
دکتر هوشنگ قاسمی

به نام خالق هستی
در دنیای فراصنعت امروز شرکت هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار می دهند و انعطاف در مقابل تغییرات صنعت و محیط را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد می کنند.

اگر امروز از شرکت شیمی دارویی داروپخش بعنوان نماد پیشرو در عرصه صنایع مواد اولیه دارویی و شرکتی دانش بنیان یاد می شود به یاری یکتای یگانه و تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت شیمی دارویی در طول چهار دهه فعالیت خود می باشد.

بی شک حفظ دست آوردهای گذشته و مقابله با چالش های پیش رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش برنده ، ارتقای مستمر کیفی و کمی محصولات، بهره گیری از دانش و فن آوری های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران شرکت می باشد.

امروزه در آستانه چهار دهه فعالیت، شرکت شیمی دارویی در جهت همسویی با تحولات صنعت و برآورد نیاز شرکت های داروسازی، تولید انواع مواد موثره داروئی (API) را با کیفیت و کمیت چشمگیری ادامه داده و گام نوینی در عرصه تولید محصولات سلامت محور برداشته است.

امید است با اتکال به خداوند سبحان و همراهی شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین و پشتکار تمامی کارکنان سخت کوش بتوانیم نقش موثری را در عرصه تولیدات میهن عزیزمان در حوزه تامین مواد اولیه دارویی بر عهده بگیریم.
موفقیت و پیشرفت روزافزون تمامی همکاران و شرکت معظم شیمی دارویی داروپخش را از خداوند منان خواهانم.

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter