حضور ارزیابان جایزه ملی تعالی و پیشرفت در شیمی دارویی داروپخش

ارزیابان هفتمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت برای بررسی فرایندها و اثربخشی آنها در شیمی دارویی داروپخش حضور یافتند.

 

دکتر قاسمی: تعالی سازمانی امری درونی است که باید در شیمی دارویی نهادینه شود

دکتر هوشنگ قاسمی،مدیرعامل شیمی دارویی داروپخش در مراسم آغازین ارزیابی هفتمین جایزه تعالی و پیشرفت با تاکید بر لزوم درونی شدن تعالی سازمانی گفت: ما به دنبال نهادینه شدن تعالی در سازمان‌مان هستیم.

دکتر قاسمی با بیان اینکه دید بسیار مثبتی نسبت به ارزیابی جایزه تعالی دارد، گفت: تاکید بر ارائه مستندات به جای شفاهیات، دستاورد مهم این ارزیابی خواهد بود و مهمتر از ستاره های کسب شده در جایزه تعالی نتیجه ارزیابی هر واحد در سازمان خواهد بود.

وی همچنین ضمن تشکر از کارکنان شیمی دارویی داروپخش برای همکاری در پیشبرد فرایندهای مرتبط با این جایزه گفت: از همکارانم می خواهم بر توانمندی‌های خود تکیه کنند چرا که  خروجی این ارزیابی به شناخت بیشتر ما از عملکرد بخش های مختلف سازمان کمک خواهد کرد.

دکتر قاسمی با ابراز امیدواری از ادامه دار شدن  رویه ارزیابی جایزه تعالی گفت: استمرار این جایزه باعث ارتقای سازمان ها خواهد شد.

جو بسیار خوبی بر فضای ارزیابی جایزه تعالی حاکم بود

 

دکتر هوشنگ قاسمی مدیرعامل شیمی دارویی داروپخش در پایان این ارزیابی با تشکر از هماهنگی و همکاری کارکنان شیمی دارویی داروپخش در برگزاری چنین رویدادی جو حاکم بر ارزیابی را بسیار مثبت عنوان کرد و اعلام کرد:نقاط قوت و ضعف اعلام شده قطعا سرلوحه عملکرد آینده شیمی دارویی داروپخش قرار خواهد گرفت.

اختتامیه آیین ارزیابی هفتمین  جایزه ملی تعالی نیز با اعلام رضایت ارزیابان از فضای صمیمی سازمان و نگاه استراتژیک شیمی دارویی به فرایندها پایان یافت.

سرارزیاب جایزه تعالی:اهتمام مدیریت شیمی دارویی در پیشبرد اهداف مدیریت تعالی ستودنی  است

وحید صائمی صدیق ،سرارزیاب هفتمین جایزه تعالی و پیشرفت همکاری بسیار خوب و همدلی نیروی انسانی شیمی دارویی را ستود و از بخش تعالی سازمان نیز تشکر کرد.

وی همچنین اهتمام در حوزه اقتصاد مقاومتی و آموزش را از نقاط قوت سازمان دانست.

برای اولین دوره حضور در ارزیابی جایزه تعالی عملکرد شیمی دارویی داروپخش عالی بود

صائمی صدیق همچنین تاکید کرد: شرکت شیمی دارویی برای اولین بار است که در ارزیابی جایزه تعالی  حضور دارد و از این نظر دانش راس سازمان و بخش تعالی در حوزه تعالی بسیار ستودنی بود.

 

 

اشتراک گذاری مطلب

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
0
لطفا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.x