برگزاری مسابقات شطرج تیپیکو در شیمی دارویی داروپخش

برگزاری مسابقات شطرج جشنواره فرهنگی ورزشی شهید ابراهیم هادی در شیمی دارویی داروپخش

مسابقات ورزشی جشنواره فرهنگی کارکنان شرکتهای زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین در دو گروه آقایان و بانوان به میزبانی شیمی دارویی داروپخش و کارخانجات داروپخش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شیمی دارویی داروپخش مسابقات ورزشی جشنواره فرهنگی کارکنان شرکتهای زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین، یادواره شهید ابراهیم هادی، چهارشنبه 22 آذر 1402در دو گروه آقایان و بانوان، در 6 رشته ورزشی والیبال و فوتسال( به صورت تیمی) و در رشته های تنیس روی میز، دارت، فوتبال دستی و شطرنج به صورت انفرادی (آقایان و بانوان) برگزار شد و شرکت شیمی دارویی داروپخش نیز میزبان شطرنج‌بازان این جشنواره بود.

گفتنی است ورزشکاران شیمی دارویی داروپخش در مسابقات دارت و فوتبال دستی که به میزبانی کارخانجات داروپخش برگزار شد، خوش درخشیدند و در گروه خانم‌ها، نسیم بیگی در فوتبال دستی رتبه اول را کسب کرد و در گروه آقایان نیز علیرضا گیجلو در رشته دارت، حائز رتبه نخست این مسابقات شد.

برگزیدگان مسابقات شطرنج به میزبانی شیمی دارویی داروپخش نیز معرفی و از طرف مدیریت  این مجموعه به آنها لوح تقدیر و جوایزی اهدا شد.

رتبه های اول تا سوم این رقابت را در گروه بانوان به ترتیب مریم عابدی از پارس دارو، زهره رحیمی از فارابی و زهرا کرم‌زاده از شیرین دارو  کسب کردند و در گروه آقایان نیز به ترتیب ارسلان اسدی از شهید قاضی نفر اول شد، حبیب پورغفور از کارخانجات داروپخش،دوم و حمیدرضا نصیری از زاگرس فارمدپارس نیز به جایگاه سومی رسید.

 

اشتراک گذاری مطلب

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter