بزرگداشت هفته کارگر و سلامت در شیمی دارویی داروپخش

شیمی دارویی داروپخش به مناسبت هفته جهانی کارگر و همچنین هفته سلامت مراسم بزرگداشتی را با حضور دکتر هوشنگ قاسمی مدیرعامل، دکتر سوده نجفی، رئیس کمیسیون بهداشت شورای شهر تهران و احمد بهشتی معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۱ تهران برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی ،این مراسم که با همکاری شهرداری تهران و ذیل برنامه دوشنبه‌های ورزشی برگزار شد، با برنامه‌های مفرح ورزشی و مسابقات مختلفی برای بانوان و آقایان شیمی دارویی داروپخش همراه بود.

دکتر قاسمی: شیمی دارویی داروپخش می تواند شماره یک تولید ماده اولیه دارویی کشور باشد

مدیرعامل شیمی دارویی داروپخش، ضمن تقدیر از جایگاه کارگران در این مجموعه، دو مناسبت هفته کارگر و هفته سلامت را گرامی داشت و تاکید کرد تا سلامت جسم و روان نباشد کارگر نمی‌تواند به خوبی وظایف ارزنده خود را اجرایی کند.

وی همچنین با بیان اینکه لازم است به تک تک اعضای شیمی دارویی داروپخش بابت عملکرد درخشان سال گذشته خداقوت بگویم تاکید کرد: با همکاری شما امسال موفقیت‌های بزرگتری نیز کسب خواهد شد  و شیمی دارویی داروپخش می‌تواند کارخانه اول تولید ماده اولیه دارویی کشور باشد.

دکتر قاسمی با اشاره به برخی مشکلات در صنعت دارو و وصول مطالبات گفت: همه ما برای تعالی شیمی دارویی داروپخش کمرهمت بسته‌ایم و با پرهیز از حاشیه‌پردازی  که موجب هرزرفت نیروی کار و انرژی سازمان خواهد شد بالاترین دستارودها را برای شیمی دارویی خواهیم داشت، چرا که هر چه این شرکت بالنده‌تر باشد بازخورد آن بیش از همه به کارگرانش باز می‌گردد.

همه کارگران شیمی دارویی داروپخش نمونه‌اند

مدیرعامل شیمی دارویی داروپخش در بخش دیگری از سخنانش با اعلام اینکه قرار بود امسال کارگران نمونه واحدهای مختلف شیمی دارویی داروپخش معرفی شوند،گفت: پس از بررسی آیتم‌های مختلف به این نتیجه رسیدیم همه کارگران این مجموعه نمونه هستند و مبلغی که قرار بود برای جوایز کارگران برگزیده در نظر گرفته شود به همه کارکنان شرکت تعلق می گیرد.

دکتر سوده نجفی:امنیت شغلی کارگران مهمترین خواسته آنهاست

در این مراسم همچنین دکتر سوده نجفی، عضو شورای شهر تهران با تبریک روز کارگر بر اهمیت نقش کارگران در جامعه تاکید کرد و آنان را شایسته بالاترین احترام‌ها دانست.

رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر تهران از عملکرد مدیریت شیمی دارویی داروپخش در تکریم کارگران تقدیر کرد و گفت: برگزاری چنین برنامه‌هایی در شرکت‌ها که نشان‌دهنده توجه به نشاط و روحیه کارکنان است،جای امیدواری دارد ،ما صدای مشکلات شما در زمینه بیمه و سلامت شغلی را به گوش دولت خواهیم رساند.

در پایان مراسم از برگزیده‌های ورزشی شیمی دارویی نیز تقدیر به عمل آمد و جوایزی به رسم یادبود به آنها اهدا شد.

اشتراک گذاری مطلب

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
0
لطفا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.x