برگزاری مراسم معارفه مدیر جدید تحقیقات و طرح و توسعه

آیین معارفه دکتر افشین یاسمی به عنوان مدیر تحقیقات و طرح و توسعه با حضور مدیرعامل و مدیران شیمی‌دارویی داروپخش برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین الملل شیمی‌دارویی داروپخش، در این مراسم دکتر هوشنگ قاسمی ضمن خوش‌آمد گویی و آرزوی موفقیت برای مدیر جدید تحقیقات و طرح و توسعه، بر لزوم تسریع در فرایندهای شیمی دارویی داروپخش تاکید کرد و گفت: چشم انداز ما افزایش هر چه بیشتر سهم فروش محصولات جدید از کل فروش شرکت است.

وی همچنین توسعه همکاری با دانشگاه‌ها را از برنامه‌های پیش روی سازمان دانست و خواهان ایجاد تحول خلاقانه در حوزه تحقیقات شد.

باید نتایج فعالیت‌های تحقیقات و طرح و توسعه در صورتهای مالی دیده شود

دکتر قاسمی با اشاره به لزوم نتیجه‌گرا بودن در فرایندهای سازمان گفت: اگر حاصل عملکرد واحد تحقیقات و طرح و توسعه در بخش مالی شرکت دیده نشود بیهوده خواهد بود لذا انتظار ایجاد نتایج مالی محسوس و  همچنین چالاکی و چابکی در این حوزه را داریم.

وی با بیان اینکه ضروری است ارزیابی درستی از بازار داشته باشیم گفت: یکی از معیارهای رشد در سازمان ما این خواهد بود که نقش مولکولهای جدید شیمی دارویی داروپخش در بودجه ما تجلی بیشتری پیدا کند.

مدیرعامل شیمی دارویی داروپخش همچنین با یادآوری سرفصل‌های وظایف واحد تحقیقات و طرح و توسعه تصریح کرد: این واحد می‌تواند در یک دوره زمانی مشخص به مفیدتر شدن پروژه های جاری سازمان کمک کند .

دکتریاسمی: هماهنگی میان اجزا عامل موثر پیشرفت سازمان است

در این مراسم همچنین دکتر یاسمی به عنوان مدیر جدید تحقیقات و طرح و توسعه شیمی دارویی داروپخش با تاکید بر نقش این واحد  در سازمان گفت:R&D  مانند موتور محرک سازمان است و بدون اینکه بخواهیم بگوییم بخشی از سازمان مهم‌تر یا کم‌اهمیت‌تر است این نکته را نباید فراموش کنیم آنچه باعث حرکت و پیشبرد اهداف مجموعه می‌شود هماهنگی بین بخش‌های مختلف است و این موضوع عامل مهمی در پیشبرد اهداف سازمان خواهد بود.

در این مراسم همچنین سایر مدیران شیمی دارویی داروپخش ضمن خوش‌آمد گویی برای وی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کردند.

اشتراک گذاری مطلب

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
0
لطفا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.x