بازدید مدیرعامل شیمی دارویی از واحد کرمانشاه

بازدید مدیرعامل شیمی دارویی داروپخش از واحد تولیدی شیمی دارویی کرمانشاه

دکتر هوشنگ قاسمی به همراه عضو موظف مالی هیئت مدیره و مدیران مالی،منابع انسانی و حراست از سایت کرمانشاه به‌منظور تسریع در پروژه های این واحد و اطلاع از پیشرفت امور در این واحد  مجموعه بازدید کردند.

شرکت شیمی دارویی داروپخش، علاوه بر سایت اصلی ( تهران) ،سایت دیگر تولیدی در شهرکرمانشاه دارد که از نظر حجم تولید سهم قابل توجهی در بودجه سالیانه شرکت را داراست.

این مجموعه با بیش از ۵۰ نفر نیروی کار ساعی و تلاشگر توانسته همپای واحد تهران نقش خود را در تامین مواد اولیه کشور ایفا نماید،در تولید شرکت شیمی دارویی نقش به‌سزایی ایفا نماید.

به گزارش روابط عمومی شیمی دارویی داروپخش، دکتر هوشنگ قاسمی، چهارشنبه،15 آذر 1402 به همراه معاون و تعدادی از مدیران شیمی دارویی داروپخش برای نظارت به سایت دوم این مجموعه به کرمانشاه سفر کردند.

دکتر هوشنگ قاسمی در این سفر بازبینی مجددی از فرآیند تولید محصولات در سایت کرمانشاه داشت؛همچنین امور مرتبط با راه اندازی دو خط تولیدی جدید در اسرع زمان ممکن پیگیری شد.

افتتاح فاز یک خطوط در حال توسعه کارخانه کرمانشاه در بهمن 1402

دکتر هوشنگ قاسمی در دیدار با دکتر پورحسین مدیر کارخانه کرمانشاه، گزارش ارائه شده از فعالیت های این مجموعه  را ارزشمند توصیف کرد و ضمن تشکر از زحمات نیروی انسانی و مدیریت این سایت از افتتاح فاز یک خطوط در حال توسعه این کارخانه تا بهمن ماه سال جاری خبر داد .

در حاشیه سفر به این استان جلسه ای نیز با حضور مدیرعامل شیمی دارویی و مدیریت بانک رفاه کرمانشاه درباره افزایش همکاری های فی مابین و استفاده از تسهیلات بانکی برگزار شد که با توجه به نقش واحد کرمانشاه در خصوص اشتغال زایی و کمک به اقتصاد شهر کرمانشاه، مدیرعامل بانک رفاه آمادگی خود را جهت همکاری در بالاترین سطح ممکن برای اعطاء تسهیلات اعلام نمودند

اشتراک گذاری مطلب

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter