شیمی دارویی داروپخش در دومین نمایشگاه سلامت بنیان

شیمی دارویی داروپخش در دومین نمایشگاه سلامت بنیان (محصولات دانش بنیان حوزه غذا،دارو و تجهیزات پزشکی) حضور یافت. 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شیمی دارویی داروپخش، دومین مایشگاه محصولات دانش بنیان حوزه غذا، دارو و تجهیزات پزشکی (سلامت بنیان) با حضور دکتر عین‌اللهی، وزیر بهداشت، محمد اسلامی، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی، دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهور  و برخی مقامات خارجی در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) برگزار شد.

در این دوره از نمایشگاه سلامت بنیان  89  شرکت، از جمله شرکت های دانش بنیان زیر مجموعه هلدینگ دارویی تامین( تیپیکو) حضور داشتند.

 شیمی دارویی داروپخش نیز با  حضور فعال خود در این نمایشگاه برای میهمانان و مسئولین حاضر در نمایشگاه به معرفی 32 محصول دانش بنیان ثبت شده و 12 محصولی که در حال طی فرایندهای دریافت گواهی دانش بنیان،هستند، پرداخت.

دکتر حیدر محمدی، رئیس سازمان غذا و دارو، دکتر حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، دکتر محمدصادق خیاطیان،رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و دکتر حسین عطار، سرپرست هلدینگ دارویی تامین از جمله مسئولینی بودند که از غرفه شیمی دارویی داروپخش در این نمایشگاه بازدید کردند.

دکتر هوشنگ قاسمی، مدیرعامل شیمی دارویی داروپخش نیز در حاشیه این رویداد ، ضمن بازید از نمایشگاه، شخصا میزبان برخی مسئولین در غرفه این شرکت بود.

 

اشتراک گذاری مطلب

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter
0
لطفا نظرات خود را برای ما ارسال کنید.x