شیمی دارویی داروپخش در فارمکس ۲۰۲۳ خوش درخشید

📝شیمی دارویی داروپخش در قامت شرکت تولید کننده ماده اولیه دارویی کشور در نمایشگاه فارمکس حاضر شد و حضور وزیر محترم بهداشت در غرفه شیمی دارویی که با توضیحات مدیرعامل همراه بود یک روز به یاد ماندنی را رقم زد.

🔸شرکت شیمی دارویی داروپخش  یکی از بزرگترین تولید کنندگان مواد موثره داروئی (API)و یکی از شرکت های گروه دارویی تامین (TPICO) در پنجمین نمایشگاه “بین المللی فارمکس 2023 “که در تاریخ 31 مرداد لغایت 3 شهریور ماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاهی ایرانمال و به همت سندیکای مواد اولیه ، شیمیایی و بسته بندی دارویی برگزار شد، حضور یافت و محصولات، توانمندی های فنی، علمی، تحقیقاتی و تولیدی خود را معرفی نمود.
🔹نمایشگاه فارمکس ۲۰۲۳ با خوش آمدگویی مهندس فرامرز اختراعی، رئیس هیات مدیره  سندیکای تولید کنندگان مواد موثره دارویی، شیمیایی و بسته بندی دارویی، دکتر پیمان صالحی معاون پژوهشی وزارت علوم، دکتر محمد مهدی برادران معاون وزیر صنعت معدن و تجارت و دکتر دهقانی فیروزآبادی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری افتتاح شد.
🔸 این نمایشگاه بزرگ ترین رویداد مواد اولیه دارویی کشور است و نمایندگان 50 کشور و 16 هیات تجاری با همراهی سفیران این کشورها از این نمایشگاه بازدید  کردند.

🔸 شرکت شیمی دارویی داروپخش دستاوردهای درخشانی در نمایشگاه های داخلی و خارجی داشته و در ادوار گذشته فارمکس نیز حضور موثر داشته است.

🔸گفتگو با مشتریان و تامین کنندگان، شناسایی مشتریان جدید و توسعه بازار، نشست های تجاری در قالب مذاکرات B2B، تبادل اطلاعات و دانش فنی در جهت پروژه های مشترک، تولیدی، علمی و تحقیقاتی و… در دستور کار شرکت شیمی دارویی در این نمایشگاه قرار داشت.
مدیرعامل شرکت شیمی دارویی داروپخش دکتر قاسمی با حضور خود در این رویداد و نمایشگاه با مسولین مختلف دارویی و مرتبط با فعالیت‌های شرکت دیدار و گفتگو کردند.
🔹مذاکره مدیر صادرات شیمی دارویی با بازرگانان و صاحبان صنعت کشورهای ازبکستان،کوباوپاکستان
و همچنین مذاکره مدیر واردات با تامین کنندگان هندی و چین از جمله دستاوردهای حضور پررنگ شیمی دارویی داروپخش در فارمکس بود.
🔸دریافت جایزه شرکت برتر در حوزه رشد صادرات از دیگر موفقیت‌های حضور شیمی دارویی در نمایشگاه فارمکس بود که نمایانگر رشد کمی و کیفی شاخص های تولیدی و تجاری در این شرکت است.

اشتراک گذاری مطلب

Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email
Share on twitter